Contactgegevens

Voor meer informatie kunt u (via de mail) contact opnemen met één van de bestuursleden van MATCH:

Voorzitter: Jacqueline Hoffstedde: voorzitter@match-haaksbergen.nl
Penningmeester: Frans Mul: penningmeester@match-haaksbergen.nl
Secretaris: Richard vd Stadt: secretaris@match-haaksbergen.nl
Ondersteuning: ondersteuning@match-haaksbergen.nl (ook voor aanmeldingen nieuwe leden)

Dirigent: Jeroen Katier dirigent@match-haaksbergen.nl

Webmaster: mail naar webmaster@match-haaksbergen.nl

music-header1

 

 

Facebooktwitterby feather